Сервіс

Перевірити авто онлайн

Належний догляд за автомобілем є запорукою тривалої, надійної та безпечної експлуатації. Основною складовою догляду за автомобілем є регулярне та своєчасне проведення технічного обслуговування відповідно до Регламенту, наведеного в Інструкції по експлуатації та Сервісній книжці. Це допоможе Вам уникнути багатьох проблем, пов'язаних з експлуатаційними витратами і ремонтом автомобіля, економлячи таким чином Ваші кошти.

Якщо прийшов час чергового технічного обслуговування або пробіг Вашого автомобіля досяг встановленого значення - зверніться на сервісну станцію офіційного дилера Honda в Україні. Ви можете бути впевнені, що технічне обслуговування буде проведено кваліфікованими фахівцями з дотриманням всіх вимог компанії Honda. Пам'ятайте, що інтервал між черговим технічним обслуговуванням не повинен перевищувати 12 місяців.

Звертаючись на сервісну станцію дилера, покажіть сервісну книжку представнику уповноваженого дилера компанії Honda. Після завершення всіх робіт, передбачених Регламентом технічного обслуговування, співробітник сервісної станції зробить необхідні записи у відповідному талоні реєстрації технічного обслуговування.

З метою збереження права на гарантійний ремонт автомобіля, здійснюйте технічне обслуговування тільки на сервісній станції уповноваженого дилера Honda. Будь-які роботи з обслуговування або ремонту автомобіля, вчинені поза офіційною сервісною мережею Honda призводять до скасування гарантії на автомобіль і, отже, зниження його ринкової вартості.

Завантажити регламенти ТО на автомобілі:

Скачати Регламент ТО Civic 4D

Скачати Регламент ТО Civic 5D

Скачати Регламент ТО Jazz Hybrid

Скачати Регламент ТО Accord

Скачати Регламент ТО HR-V

Скачати Регламент ТО CR-V 2.0

Скачати Регламент ТО CR-V 2.4

Скачати Регламент ТО CR-V 1.5 Turbo

Скачати Регламент ТО Pilot

Скачати Регламент ТО CR-V Hybrid

ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ

Завчасна підготовка Вашого автомобіля до зимового періоду дозволить більш впевнено пройти непростий час низьких температур, засніжених доріг та скорочення тривалості світлового дня.
Звернувшись на сервісну станцію офіційного дилера Honda для проведення сезонного обслуговування, Ви отримаєте професійну підготовку Вашого автомобіля до холодної пори року, що включатиме перевірку стану акумуляторної батареї, очищення та обробку ущільнювачів дверей, заміну шин на зимові, перевірку роботи підігріву зовнішніх дзеркал та заднього скла, регулювання світла фар та інші операції.

ПІДГОТОВКА ДО ЛІТА

Експлуатація автомобіля в умовах літньої спеки та підвищеної запиленості обумовлює додаткові вимоги по догляду за Вашим автомобілем. Під час весіннього потепління важливо перевірити та усунути сліди негативного впливу сезонних факторів під час зимової експлуатації, а також впевнитися у справності роботи систем, що забезпечать комфортне та надійне керування під час Ваших літніх подорожей.

В дилерській мережі Honda, в рамках підготовки до літа, Вам буде запропоновано виконання огляду системи охолодження, заміни шин на літні, перевірку роботи клімат-контролю, антибактеріальну обробку елементів системи кондиціонування, візуальну перевірку стану елементів підвіски, пильників та направляючих гальмівних супортів, а також інших важливих підготовчих операцій.

Знижка* за перше відвідування сервісного центру складає 15% на роботи та 10% на запчастини.
Знижка* всім, хто наближає нашу перемогу!
Військовослужбовцям ЗСУ учасникам формувань ТРО діючим службовцям Національної поліції України й Державної служби з надзвичайних ситуацій України діючим працівникам інших силових структур - 10% на запасні частини - 15% на проведення робіт.
Період дії акційної пропозиції 05.01.2023 - 05.02.2024
З турботою про Ваше здоров'я та безпеку Хонда Юме Авто Центр.
Рекомендуємо всім водіям звернути увагу на наші поради і не нехтувати можливістю повести безкоштовно* регулювання фар вашого автомобіля під час чергового візиту до офіційного дилера ХОНДА або звернутися за такою послугою цілеспрямовано. Це забезпечить Вам впевненість за кермом і комфортне освітлення шляху. З турботою про Ваше здоров'я та безпеку Хонда Юме Авто Центр.
Безкоштовно* - 1,20 с НДС.

Деталі за телефоном:
(044) 590 58 58

До зустрічі в нашому дилерському центрі!

*під знижкою мається на увазі відсоток знижки від регулярної роздрібної вартості послуг (робіт) та запасних частин

ГАРАНТІЯ НА АВТОМОБІЛЬ

Строк (термін) дії гарантійних зобов’язань (гарантійний строк) щодо автомобілів Honda складає 36 місяців або 100 000 км пробігу залежно від того, що настане раніше. Перебіг гарантійного строку починається з дати передачі нового автомобіля покупцю або уповноваженій ним особі.


Впродовж вищезазначеного строку уповноважений дилер здійснить безкоштовний ремонт чи заміну деталей або вузлів автомобіля у разі виявлення недоліків, передбачених Умовами гарантії, викладеними у Сервісній книжці, якою комплектується автомобіль.


Для автомобілів Honda, придбаних в Україні, гарантія діє на території України, Російської Федерації, Республіки Білорусь та Республіки Казахстан.


ГАРАНТІЯ НА МОТОЦИКЛИ

Строк (термін) дії гарантійних зобов’язань (гарантійний строк) щодо вказаної продукції Honda складає:
  • На мотоцикли і моторолери (скутери): 24 місяців з дати передачі покупцю або уповноваженій ним особі;

  • На мотоцикли моделей CRF-R, CRF-X: 1 місяць, CRF-F: 3 місяці з дати передачі покупцю або уповноваженій ним особі;

Сервісна книжка, а також Інструкція з експлуатації автомобіля, є основним експлуатаційним документом, що засвідчує право на гарантійне обслуговування автомобілів Honda, продаж яких здійснюється через офіційну дилерську мережу компанії Honda на території України.

MC_ServiceBook_MainContent

СКАЧАТИ ГАРАНТІЙНІ ОБОВЯЗКИ ТА ЗАБОВ'ЯЗАННЯ

HONDA ASSISTANCEДізнавайтесь першими про найкращі пропозиції від офіційного дилера Honda «Юме Авто Центр»